KONST / Litografier / Litografi 14342033
nr 1434 2033
Litografi
Mikael Wahlberg. Signerad, numrerad 54/90, daterad -89, "Sprickor i landskap". Bildmått: 70x43, yttermått inklusive ram: 81x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:20:10
29/11 16:10:01